Lokalita

Lokalita

Anděl vždy představoval jednu z nejatraktivnějších obchodních adres v Praze. Důvodem je jeho strategická poloha, koncentrace předních českých i světových firem a nepřeberná nabídka restaurací, obchodů a dalších služeb v nejbližším okolí. Lokalita poskytuje příležitost i pro odpočinek, nákupy, zábavu a sport. V nejbližším okolí se nachází celá řada obchodů, služeb, bank, hotelů a konferenčních center, restaurací a kaváren. Příležitost pro relaxaci nabízejí jak odpočinková zákoutí a městská zeleň v okolí, tak i zábavní centra včetně multikin. V samotném sousedství se nachází Obchodní centrum Nový Smíchov se širokým výběrem obchodů, služeb a restaurací.

Strategická poloha

Anděl je vzdálen jen několik minut od historického centra Prahy. Lokalita je snadno dostupná automobilem i MHD (metro B, zastávka tramvají i autobusů přímo před budovou). V blízkosti se nachází vlakové i autobusové nádraží. Poloha na jihozápadním okraji širšího centra umožňuje rychlé spojení na letiště, na dálnici D5 či přes pražský okruh na D1.

Výjimeční sousedé

Anděl je místem, kde své sídlo našla řada předních českých i světových firem, jako jsou Google, Skype, eBay, MAFRA, Seznam, UBS, Pfizer, HVB, Johnson & Johnson nebo AstraZeneca.